FAQ

O plakatach urodzinowych

Jak najbardziej. W tym celu skontaktuj się ze mną mailowo i napisz o swoich pomysłach, podając numer zamówienia. Jestem otwarta na propozycje, w końcu to Ty znasz swoje dziecko najlepiej i wiesz, co najlepiej je opisuje. Zależy mi, żeby każdy plakat był jak najbardziej dopasowany do potrzeb klienta, czyli Twoich i Twojego dziecka.

Oczywiście. Tutaj znajdziesz listę kolorów, z których możesz wybrać kilka na swój plakat. Wystarczy, że podasz mi je w formularzu, albo w mailu.

Zawsze po zaprojektowaniu plakatu, zanim jeszcze wyślę go pocztą, wysyłam klientowi na maila plik graficzny do wglądu i ewentualnych poprawek, tak więc po otwarciu paczki nie będzie już niespodzianek i finalny produkt powinien spełniać wszelkie oczekiwania.

Jak najbardziej. Przy zamówieniu należy po prostu podać termin, na jaki plakat ma być gotowy. Aczkolwiek najlepiej zamówić plakat nie wcześniej niż 2 tygodnie przed urodzinami, żeby dane na plakacie były jak najbardziej aktualne. Wiadomo, że taki maluszek zmienia się czasem dosłownie z dnia na dzień i ciągle nas zaskakuje nowymi umiejętnościami 🙂

O wysyłce

Jeśli chodzi o urodzinowe plakaty, to wykonanie zajmuje mi około 2-3 dni, licząc projektowanie i druk. Zabieram się do pracy po otrzymaniu Twojej wpłaty na konto. Wysyłka Pocztą Polską, jak wiadomo nie ma prędkości światła, więc pewnie zajmie kilka dni. Jeśli wyślę poprzez Paczkomaty, będzie na pewno ciut szybciej i paczka powinna dojść już po 2 dniach roboczych. Średnio plakat powinien być u Ciebie w około tydzień po złożeniu i opłaceniu zamówienia.

Jesli chodzi o plakaty gotowe, to wysyłam w ciągu najpóźniej dwóch dni po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie.

Plakaty wysyłam zwinięte w solidnych kartonowych tubach, tak więc są dobrze zabezpieczone i na pewno nic im się po drodze nie stanie. O pognieceniu nie ma mowy, wystarczy wyjąć, rozwinąć i już!

Można. Mieszkam i pracuję w Warszawie. Skontaktuj się ze mną, jakoś się umówimy.